Kompleksowe naprawy wózków widłowych

Na realizowany przez nasz serwis składa się szereg usług, dzięki którym zarówno każda mniejsza usterka, jak i większa awaria wózka widłowego zostanie szybko oraz skutecznie pokonana.

Naszą załogę tworzą doświadcserwis 7zeni oraz posiadający odpowiednie kwalifikacje specjaliści. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do naprawiania wózków podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia (na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 3 lutego 2003 r. Dz. U. Nr 28 Poz. 240) objętych dozorem technicznym – wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Długie lata działalności w branży pozwoliły nam nawiserwis 3ązać ścisłą współpracę z renomowanymi i sprawdzonymi producentami oraz importerami ogumienia i części zamiennych. Dzięki temu, usuwając awarię czy też remontując powierzone nam sprzęty, stosujemy tylko najwyższej jakości produkty oraz najnowocześniejsze rozwiązania.

Serwis i przegląd wózka widłowego we Wrocławiu

Oprócz profesjonalnych napraw, w ramach usług serwisowych oferujemy także specjalistyczne przeglądy techniczne oraz konserwacyjne. W pierwszym przypadku praca wykonywana jest zgodnie z dokumentacją producenta, w drugim, przegląd przeprowadzany jest w oparciu o wymagania UDT.

Na życzenie Klienta nasza wrocławska firma zająć się może również przygotowaniem wózków widłowych do badania w UDT, jak i zebraniem dokumentacji koniecznej do rejestracji sprzętu.serwis 4

Poza tym, oferujemy prowadzenie Dziennika Konserwacji, jak też kompleksową pomoc i asystę przy zgłaszaniu wózka do Urzędu Dozoru Technicznego oraz przy przeprowadzaniu badań zgodnie z wymogami tej jednostki.serwis 6

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy również Klientów, którzy chcą wykonać specjalistyczny serwis dodatkowych osprzętów, jak m.in. Kaup bądź Stabau.

W zależności od zaistniałego problemu, naprawę urządzeń realizujemy we wrocławskim warsztacie bądź też na miejscu postoju maszyny.

Brak możliwości komentowania