Specjalistyczne kursy i szkolenia z obsługi wózków widłowych – WP-SERWIS z Wrocławia

Oprócz serwisu, wynajmu oraz transportu wózków widłowych, zajmujemy się również organizacją profesjonalnych kursów zawodowych.

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które chcą zdobyć niezbędne uprawnienia do obsługi wózków, jak i do firm pragnących podwyższyć kwalifikacje swoich pracowników.

Szkolenia wózki widłowe Wrocław

Naszą kadrę szkoleniową tworzą wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści, a dzięki posiadaniu własnego parku maszynowego, osobom odbywającym szkolenia na wózki widłowe zapewniamy możliwość zdobywania praktycznych umiejętności na nowoczesnych, bezpiecznych urządzeniach.

Przeprowadzamy kursy dla „Kierowców wózków podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia” (z egzaminem w UDT) oraz „Kierowców wózków jezdniowych” (wg programu opracowanego przez Akademię UDT). Z oferty szkolenia skorzystać mogą osoby pełnoletnie mające ukończone co najmniej szkołę podstawową oraz posiadające stosowne zaświadczenie lekarskie o możliwości wykonywania zawodu.

Wózki widłowe – obsługa: kurs na terenie Wrocławia

kursy na wózki widłowe wrocław

Na program szkolenia składa się część teoretyczna oraz praktyczna. W pierwszym przypadku słuchacze uzyskają wiedzę z obszaru ładunkoznawstwa i dozoru technicznego, a także budowy wózka czy niezbędnych czynności podczas poszczególnych etapów pracy. Z kolei druga część kursu pozwoli zdobyć umiejętności obsługi urządzeń – czy to na halach produkcyjnych, czy też na placach manewrowych. Istotnym elementem szkoleń jest również należyte przygotowanie jego uczestników pod względem BHP.

Organizujemy także kursy dodatkowe w zakresie „Bezpiecznej wymiany butli gazowych”. Mają one na celu przygotowanie uczestników zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym do prawidłowego wymieniania butli w wózkach widłowych, które zasilane są gazem. Podczas kilku godzin wykładów oraz ćwiczeń poruszane będą takie kwestie jak odpowiednia wentylacja i oświetlenie podczas podłączania nowego zbiornika czy też możliwe sposoby montażu. Kurs zrealizować można razem ze szkoleniem obsługi wózków, jak też oddzielnie.

 

Jeśli więc chcecie Państwo odbyć kurs na wózek widłowy, dzięki któremu zapoznacie się z najważniejszymi zasadami obsługi tego typu maszyn, zależy Wam na poszerzeniu wiedzy swoich pracowników dotyczącej obsługi i bezpieczeństwa w pracy z nimi – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najrzetelniejsze, a przy tym najatrakcyjniejsze cenowo szkolenia na wózki widłowe we Wrocławiu.

Brak możliwości komentowania