Profesjonalny przewóz maszyn

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych Klientów, na realizowane przez WP-SERWIS usługi składa się nie tylko naprawa oraz wynajem wózków widłowych, ale także ich transport.DSC00633

Posiadaną przez nas flotę pojazdów tworzą nowoczesne oraz pojemne samochody, dzięki którym maszyny podczas przewozu mają zapewnione pełne bezpieczeństwo.

Dysponujemy autami dostawczymi o ładowności do 600 kg oraz 1500 kg, jak też lawetami przeznaczonymi do transportowania wózków oraz innych urządzeń o masie do 6800 kg. Z kolei specjalistyczne wciągarki oraz podjazdy umożliwiają szybki, wygodny oraz bezpieczny załadunek, jak i rozładunek sprzętów.

Każdy pojazd z naszej floty poddawany jest regularnym kontrolom – tak aby jego stan techniczny był zawsze jak najwyższej jakości.

Bezpieczny transport wózków widłowych – Wrocław

Istotny wpływ na profesjonalizm świadczonych przez WP-SERWIS usług transportowych mają także zatrudnieni kierowcy. Posiadają oni niezbędne zaświadczenia oraz kwalifikacje, a dzięki nabytemu doświadczeniu, podczas drogi nie zaskoczy ich żadna sytuacja, a tym samym powierzone nam maszyny dotrą bezpiecznie oraz terminowo do wyznaczonego przez Klienta celu.

Główny teren naszej działalności stanowi Wrocław oraz jego okolica, podejmujemy się jednakże zleceń z innych obszarów.

4Do skorzystania z naszych usług przewozowych zapraszamy, gdy:

  • konieczny jest przewóz nowo zakupionego wózka widłowego z punktu sprzedażowego,
  • trzeba przewieźć uszkodzoną maszynę do serwisu czy też usunąć ją z miejsca pracy,
  • potrzebny jest dowóz wynajętych wózków,

jak i w każdym innej sytuacji, która wymaga bezpiecznego oraz w pełni profesjonalnego transportu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą WP-SERWIS oraz do kontaktu. Jesteśmy pewni, że wybierając nasze usługi, będziecie Państwo na sto procent zadowoleni z podjętej decyzji.

W przypadku stałej współpracy zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne rabaty.

Brak możliwości komentowania