Wypożyczalnia wózków widłowych

Realizowany przez nas wynajem wózków podnośnikowych (o udźwigu od 2t do 3,5t), paletowych oraz wzorców masy – obciążników (do badań przeprowadzanych przez UDT) stanowi dopełnienie, a zarazem kluczową część oferty WP-SERWIS.

Usługa ta polecana jest w szczególności:wynajem wózków widłowych Wrocław

  • jako opłacalna finansowo alternatywa wobec zakupu nowych maszyn,
  • w przypadku naprawy bądź remontów posiadanych urządzeń,
  • w okresie dużej ilości prac przeładunkowych.

W zależności od potrzeb Klienta, wypożyczamy maszyny na godziny bądź na dłuższy czas.

Z uwagi na to że posiadamy własną flotę transportową, zapewniamy profesjonalny przewóz wynajmowanych maszyn oraz ich rozładunek i załadunek. Istnieje także możliwość wypożyczenia wózka widłowego z posiadającym stosowne uprawnienia operatorem.

Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroki wybór nowoczesnych urządzeń – renomowanych i cenionych producentów. Różnią się one wyposażeniem, jednakże w każdym przypadku stanowią sprzęt w pełni sprawny, posiadający ważny odbiór UDT oraz doskonale przystosowany do zadań, jakie ma spełniać.

Wynajem wózków podnośnikowych – atrakcyjna oferta z Wrocławia

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do tego, jakie wózki widłowe wybrać, oferujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie, zapewniając Klientowi produkt optymalnie dobrany do jego potrzeb.

W okresie wynajmu gwarantujemy także kompleksowy serwis wypożyczonych wózków. W sytuacji wystąpienia jakiegokolwiek problemu natury technicznej, błyskawicznie zostanie on zlikwidowany przez naszych doświadczonych fachowców. Prowadzić będziemy także w imieniu Klienta – wymagany przez UDT, Dziennik Konserwacji wózka.

Proponowane przez nas ceny są niezwykle atrakcyjne, a dodatkowo – w przypadku stałej współpracy, zapewnić możemy wyjątkowo korzystne rabaty. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Cennik niniejszej strony.

Wynajem świadczymy przede wszystkim na terenie Wrocławia oraz jego okolic.

Brak możliwości komentowania