Kompleksowe naprawy wózków widłowych

Na realizowany przez nasz serwis składa się szereg usług, dzięki którym zarówno każda mniejsza usterka, jak i większa awaria wózka widłowego zostanie szybko oraz skutecznie pokonana.

Naszą załogę tworzą doświadcczęści zamienne do wózków widłowych zeni oraz posiadający odpowiednie kwalifikacje specjaliści. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do naprawiania wózków podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia (na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 3 lutego 2003 r. Dz. U. Nr 28 Poz. 240) objętych dozorem technicznym – wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Długie lata działalności w branży pozwoliły nam nawiczęści do wózka widłowego Wrocławązać ścisłą współpracę z renomowanymi i sprawdzonymi producentami oraz importerami ogumienia i części zamiennych. Dzięki temu, usuwając awarię czy też remontując powierzone nam sprzęty, stosujemy tylko najwyższej jakości produkty oraz najnowocześniejsze rozwiązania.

Serwis i przegląd wózka widłowego we Wrocławiu

Oprócz profesjonalnych napraw, w ramach usług serwisowych oferujemy także specjalistyczne przeglądy techniczne oraz konserwacyjne. W pierwszym przypadku praca wykonywana jest zgodnie z dokumentacją producenta, w drugim, przegląd przeprowadzany jest w oparciu o wymagania UDT.

Na życzenie Klienta nasza wrocławska firma zająć się może również przygotowaniem wózków widłowych do badania w UDT, jak i zebraniem dokumentacji koniecznej do rejestracji sprzętu.serwis wózków widłowych

Poza tym, oferujemy prowadzenie Dziennika Konserwacji, jak też kompleksową pomoc i asystę przy zgłaszaniu wózka do Urzędu Dozoru Technicznego oraz przy przeprowadzaniu badań zgodnie z wymogami tej jednostki.serwis widlaków Wrocław

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy również Klientów, którzy chcą wykonać specjalistyczny serwis dodatkowych osprzętów, jak m.in. Kaup bądź Stabau.

W zależności od zaistniałego problemu, naprawę urządzeń realizujemy we wrocławskim warsztacie bądź też na miejscu postoju maszyny.

Brak możliwości komentowania